Tweet |
Geçtiğimiz günlerde aday listesinin bir kısmını paylaşan CHP, bugün de geri kalan kısmını paylaştı, işte alfabetik sıralama ile o liste:
Adana/İmamoğlu Kasım Karaköse
Adana/Tufanbeyli Ahmet Aktürk
Adıyaman/Çelikhan/Pınarbaşı Mahmut Alan
Adıyaman/Tut Mehmet Kılıç
Adıyaman/Besni/Şambayat Mejdet Arıcı
Adıyaman/Besni Vakkas Acar
Afyonkarahisar/Sülümenli İsmail Özakman
Afyonkarahisar/Çay/Pazarağaç Fahrettin Mutlu
Ağrı/Tutak Erkan Sayan
Ağrı/Taşlıçay Kubbettin Tekgül
Aksaray/Merkez/Taşpınar Cihan Yüksel
Aksaray/Merkez/Yeşiltepe Tahsin Çelik
Aksaray/Merkez/Yeşilova Sibel Muştu
Amasya/Merzifon Alp Kargı
Ankara/Çankaya Alper Taşdelen
Ankara/Yenimahalle Fethi Yaşar
Ankara/Elmadağ Adem Barış Aşkın
Antalya/Manavgat Şükrü Sözen
Antalya/Kemer Mustafa Gül
Ardahan/Göle/Köprülü Engin Sarıkaya
Artvin/Kemalpaşa Ergül Akçiçek
Artvin/Merkez Demirhan Elçin
Aydın/Koçarlı Mutlu Öztürk
Balıkesir/Balya Orhan Gaga
Balıkesir/Havran Bedri Şahin
Balıkesir/Burhaniye Ali Kemal Deveciler
Balıkesir/Mayas Tancan Barçın
Balıkesir/BŞB Ahmet Akın
Bartın/Kurucaşile Nergis Kartal
Batman/Merkez Enver Erdem
Batman/Gercüş Hamide Öner
Batman/Hasankeyf Orhan Cihan
Batman/Beşiri Genco Özel
Batman/Kozluk Savaş Durmaz
Batman/Sason Adnan Yaşar
Bilecik/İnhisar Ayhan Özdübek
Bingöl/Yaylıdere Sabri Akyürek
Bingöl/Yedisu Veysel Yaygan
Bingöl/Merkez Vahdettin Uzunyayla
Bingöl/Kığı Yılmaz Gündüz
Bitlis/Adilcevaz/Aydınlar İsmet Özçalımlı
Bitlis/Mutki/Kavakbaşı Mezher Özdeş
Bitlis/Güroymak/Günkırı Servet Başelçin
Bitlis/Güroymak/Gölbaşı Cuma Siri
Burdur/Bucak/Kızılkaya Şeref Coşar
Bolu/Mengen Turhan Bulut
Bolu/Mudurnu Mehmet İnegöl
Bolu/Yeniçağ Adnan Göngör
Bolu/Dörtdivan İlyas Özalp
Bursa/Orhangazi Şaban Çetin Çoklar
Bursa/Harmancık Ahmet Tufan
Bursa/Orhaneli Vildan Koç
Çanakkale / Çan / Bülent Öz
Çanakkale / Çan / Terzialan Feride Demirbaş
Çanakkale / Ayvacık / Mesut Bayram
Çanakkale / Ezine / Halil Büyükerol
Çanakkale / Lapseki / Çardak / Metin Semerci
Çankırı / Eldivan / Afife Ülkü Kavalalı
Çankırı / Kurşunlu / Tevfik Metin Aktaş
Denizli / Serinhisar / Hüseyin Gemili
Denizli / Çivril / Ömer Köseoğlu
Denizli / Pamukkale / Ahmet Divarcı
Denizli / Güney / Mustafa Ürtekin
Diyarbakır / Cüngüş / Muhiddin Yıldırım
Düzce / Akçakoca / Fikret Albayrak
Düzce / Gölyaka / Abdullah Şahin
Eskişenir / Han / Erdal Şanlı
Eskişenir / Mahmudiye / İshak Gündoğan
Eskişenir / Odunpazarı / Kazım Kurt
Eskişenir / Tepebaşı / Ahmet Ataç
Gaziantep / Karkamış / Ali Doğan
Gaziantep / Araban / Hasan Doğru
Giresun / Tirebolu / Burhan Takır
Giresun / Eynesil / Ahmet Latif Karadeniz
Gümüşhane / Şiran / Hüseyin Kaya
Hatay / Antakya / Hikmet Hatunoğlu
Kahramanmaraş / Andırın/ Ahmet Rüzgar
Kahramanmaraş / Elbistan / Onur Gündüz
Kars / Arpaçay / Enver Akkaya
Kars / Susuz / Oğuz Yantemur
Kastamonu / Devrekani / İlhan Tuncer
Kastamonu / Bozkurt / Güvenç Demirezen
Kayseri / Bünyan / Mustafa Naldız
Kayseri / Felahiye / Kerim Karakoç
Kocaeli / Darıca / Yakup Törk
Kocaeli / Karamürsel / Ahmet Çalık
Karabük / Yenice / Yortanpazarı / İsmail Elemen
Kütahya / Dumlupınar /Zekeriya Yılmaz
Kütahya / Domaniç / Mustafa Temel Ergün
Kütahya / Domaniç / Çukurca / Ceyhun Ergün
Kütahya / Altıntaş / Doğan Akbunar
Kırıkkale/ Sulakyurt / Tamer Cihan
Manisa/Gölmarmara Birol Bak
Manisa/Saruhanlı Zeki Bilgin
Manisa/Kırkağaç Şerif Ozan Eren
Nevşehir/Derinkuyu Mustafa Erdem
Nevşehir/Sulusaray Derviş Dursun
Niğde/Altunhisar Abdi Mercan
Niğde/Ulukışla Mustafa Önen
Ordu / Fatsa / Ahmet Canbaz
Ordu / Aybastı / Özdilek Aydoğan
Ordu / Gölköy / Cengiz Sarıyer
Ordu / Akkuş / Bayram Görür
Sakarya / Serdivan / Zafer Kazan
Sakarya / Karapürçek / Nizamettin Yıldız
Samsan / Yakakent / Ramazan Şensoy
Samsan / Çarşamba/ Altan Karabulut
Sinop / Erfelek / Muzaffer Şimşek
Sinop/Gerze Osman Beloavcıklı
Sivas/Gemerek/Çepni Gülbeden Yüksel
Sivas/İmranlı Murat Açıl
Sivas/Şarkışla Ayfer Temel
Şanlıurfa/Hilvan Abuzer Bebe
Şanlıurfa/Akçakale Ahmet Geçit
Şanlıurfa/Halfeti Ekrem Morçiçek
Şanlıurfa/Suruç Kemal Eşsiz
Şanlıurfa/Harran Mehmet İngin
Şanlıurfa/Viranşehir Şehmus Dodukanlıoğlu
Tunceli/Mazgirt İsmail Toprak
Tunceli/Mazgirt/Akpazar Cemal Bulut
Tunceli/Hozat Seyfi Geyik
Uşak/Eşme Yılmaz Tozan
Uşak/Sivaslı/Pınarbaşı Naci Akyürek
Uşak/Sivaslı/Selçikler İbharim Kökçü
Uşak/Eşme/Yeleğen Fevzi Kaya
Uşak/Banaz/Kızılcasöğüt Ömer Biçer
Van/Çaldıran Muhammed Aladağ
Yalova/Armutlu Ali Çetinkaya
Yalova/Altınova/Kaytazdere Ali Kangal
Yalova/Altınova/Subaşı Turan Canbay
Yalova/Çınarcık Avni Kurt
Yalova/Çınarcık/Koru Kamil Yaman
Yalova/Çiftlikköy Nedim Güler
Zonguldak/Devrek/Çaydeğirmeni Hayrettin Çatallı
Zonguldak/Çaycuma/Saltukova Alim Genç
Zonguldak/Alaplı/Gümeli Ahmet Saydam
Zonguldak/Kozlu Cengiz Bank
Zonguldak/Merkez/Beycuma Hayati Açıkgöz
Zonguldak/Kilimli Ali Aslan Kılıç
Zonguldak/Kilimli/Çatalağzı Adnan Akgün
slot siteleri canlı bahis siteleri http://www.tedxmadrid.com/ casino siteleri
maksibet favorislot betmatik giriş betgaranti giriş
canlı bahis siteleri casino siteleri
gaziantep escortgaziantep rus escort gaziantep escortseks hikayeleri
escort anadolu yakası antalya escort bayan
rulet siteleri canlı casino casino siteleri kaçak iddaa
fındıkzade escort büyükçekmece escort türbanlı escort avcılar escort esenyurt escort silivri escort