Bugun...Tourist Cell Turkey’den ülke ekonomisine döviz katkısı!

Ülkemize gelen yabancı turistler için telefon, sms ve internet bağlantısında pek çok avantaj sunan Tourist Cell, turistlere sunduğu bu hizmet nedeniyle aynı zamanda ülke ekonomisine döviz girdisi sağlamaya devam ediyor.

facebook-paylas
Tarih: 12-10-2021 10:07

Tourist Cell Turkey’den ülke ekonomisine döviz katkısı!

Ülkemize döviz kazandıran yatırımlardan biri olan Tourist Cell, bu güne kadar yüzbinlerce turiste sağladığı sim kart ile hem ülke ekonomisine döviz kazandırdı hem de pek çok hizmeti bir arada toplayan alt yapısı ile ülkemize gelen yabancı turistlere iletişim kolaylığı sağladı.

İLETİŞİM AVANTAJLARI SUNUYOR!
Yabancı turistlere touristcellturkey.com üzerinden sim kart ve paket rezervasyon imkanı  sunan Tourist Cell Turkey, aynı zamanda Türkiye'nin de en iyi şebeke alt yapısını kullanıyor. Bu güne kadar yaptıkları çalışmalar ve pandemi nedeniyle sıkıntılı dönem geçiren turizm ve turizm girdileri hakkında bilgiler veren Tourist Cell Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Halil Canbolat, ülkemiz adına yaptıkları yatırımın öneminden bahsetti. Yabancı turistlerin ülkemize geldiğinde yaşadıkları iletişim problemini Tourist Cell ile giderdiklerinin altını çizen Canbolat, her turistin en ekonomik ve verimli sim kart paketini araştırdığını ve edindiğini söyledi.

TOURIST  CELL TURKEY’DEN  YAYGIN HİZMET NOKTASI
Ülkemize gelen turistlerin TCT SIM karta, Türkiye’de anlaşmalı havaalanlarında, otellerde, seyahat acentalarında, anlaşmalı alışveriş merkezleri veya TCT hizmet noktalarından ulaşabileceklerini hatırlatan Canbolat, web sitesi üzerinden rezerve edilen sim kartların ise yine tercih edilen TCT noktalarından birinden teslim edildiğini belirtti.  Canbolat ayrıca, bir taraftan müşteri memnuniyetini zirvede tutmayı arzuladıklarını, diğer taraftan ise daha fazla turist ile hizmeti buluşturmayı hedeflediklerini kaydetti.

BİNLERCE TURİST FAYDALANDI
2021 yılında yapılan satış rakamları ile ilgili de bilgiler veren Canbolat şunları söyledi. Dünyada rekabet, gelişen teknoloji ile en üst düzeyde. Turistlerin geldikleri ülkelerdeki GSM şirketleri de çeşitli yurtdışı paketleri sunarak rekabetteki seviyeyi yükseltiyor. Buna rağmen biz hepsinden daha avantajlı fiyat ve hizmete sahibiz. Pandeminin turizme verdiği zarara rağmen sadece bu turizm sezonunda 15 bine yakın sim kart hizmeti sunduk. Kısa süre içerisinde yurt dışı reklam çalışmaları, daha yaygın hizmet noktaları ve sürpriz paketlerimiz ile her 2 turistte birini Tourist Cell Turkey sim kart ile buluşturmayı hedefliyoruz.Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HABER ARA
HABER ARŞİVİ
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI YUKARI