![]() |
Tweet |
Yerel seçimlere az bir süre kala seçim yarışları hız kazanmaya devam ederken; bu süreçte anket sonuçları da açıklanmaya başladı. Açıklanan anket sonuçlarına göre değerlendirmelerde bulunan Seyirci, başa baş ilerleyen yarışta Menderes Türel'in yaptığı hizmetlere karşılık neden anketlerde fark atamadığı ile ilgili düşüncelerini kaleme aldı.
Antalya halkının hizmete değil; partiye, ideolojiye, iletişime, samimiyete, dengeye ve benzeri gerekçelere baktığını ifade eden Seyirci, Menderes Türel'in gerçekleştirdiği projelerin siyasi kimliğinin bir adım gerisinde kaldığı yorumunda bulundu.
Yazının tamamını okumak için tıklayınız...